Embed

Baymak'tan Lectus duvar tipi yoğuşmalı kazan

Baymak'tan Lectus duvar tipi yoğuşmalı kazan.

 

Baymak, merkezi ısıtmada kullanılan Lectus duvar tipi yoğuşmalı kazanların Türkiye'de üretimine başladı. Şirketin genel müdürü Ender Çolak, "Yeni ürün serisi ile hedefimiz piyasanın yüzde 50'sinden fazlasını almaktır." dedi.

01 Haziran 2012

 

Baymak'ın 60 bin metrekarelik kapalı üretim sahasında yeni hat yatırımıyla duvar tipi yoğuşmalı kazanların üretimine başladıklarını belirten Çolak, "Talep edilen yerlerde duvar tipi yoğuşmalı kazanları seri bağlamak suretiyle oluşturulan kaskad sistemlerin günümüzdeki kullanım alanları giderek artmaktadır. Üretimine ve satışına başladığımız Lectus duvar tipi yoğuşmalı kazanların kapasiteleri 65,90 ve 114 kwdır. Verim değeri DIN 4702-8 normuna göre yüzde 111,3 olup emsallerine göre çok daha fazladır. Alüminyum silüsyum alaşımlı döküm eşanjörü ile kazanın temel şoklara ısıl gerilmelere ve korozyona dayanıklılığı artırılmıştır. Dolayısıyla baymak yoğuşmalı duvar tipi kazanların garanti süresi 7 senedir." ifadelerini kullandı.

Çolak, Lectus duvar tipi yoğuşmalı kazanların fiyat/performans oranlarıyla da son derece çekici olduğunu dile getirdi.

Tüm Türkiye'de yani ürünlerinin tanıtım ve eğitimlerine devam ettiklerini aktaran Ender Çolak, "İleri teknoloji ürünü kaskad kontrol paneli ile 15 kazan birlikte çalıştırılabildiği gibi ayrı ısıtma bölgeleri tek bir panelden kontrol edilebilir. Bu kontrol panelleri ile tüketicinin en üst seviyede konforu göz önünde bulundurulup dilenirse kazan dairesine inilmeden internet sunucusu ile birlikte kazanların tüm verilerine web üzerinden ulaşılabilinecek ve kontrolü mümkün olacaktır." dedi.

ajans5.com

 

  

Baymak Lectus 115-2.Montaj ve Kullanma Kılavuzu

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !