Kdz. Ereğli'de Kedi Beslenme Evi Faaliyete alındı.

Kedi Beslenme Odağı Projesi'nin hayata geçirilmesinde en önemli katkılardan birinin Belediye Veteriner İşleri Müdürü Atilla Bulak'a ait olduğunu belirten Posbıyık, “Atilla Bulak bir kazadan dolayı şu an aramızda bulunmuyor.

Ancak bu projenin hayata geçirilmesi için çok çalıştı.

Ben kendisine ve çalışma arkadaşlarına, sokak kedileri için düşündükleri bu anlamlı projeden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

04 Ekim 2010

********

ERDEMİR YÖNETİMİ YİNE YOK!

19.05.2009

POSBIYIK'TAN KINAMA

Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, “19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ülkemiz için son derece önemlidir. Sabah Atatürk Anıtı önünde gerçekleştirilen törenlere Erdemir’den ne bir Genel Müdür ne de bir Genel Müdür yardımcısı vardı. Erdemir’i temsilen Gülşin Yöney anıt önüne çelenk koydu. Erdemir Stadında gerçekleştirilen törenlere ise Erdemir’i temsilen tek bir yöneticinin bile olmaması bizleri son derece üzmüştür. Kdz. Ereğli Kaymakamımız Osman Ekşi, Karadeniz Bölge Komutanımız Doğan Bozkurt, Cumhuriyet Başsavcımız Altan Ünlü, daire müdürlerimiz, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz, Ereğli halkının coşku ile kutladığı 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramında Erdemir’den tek bir yöneticinin olmamasını protesto ediyor Ereğli halkı ile Erdemir arasında duvar kurmaya çalışanları kınıyorum” dedi.

ereglionder.com.tr

----------

Erdemir gündemden düşmüyor.

08.11.2004

KİM NE DİYOR?
Erdemir ile ilgili ulusal basında olsun, iktidar partisinin Ankara kanadında olsun yabancı şirketlere satılacağı yönündeki haberler ayyuka çıkarken, Erdemir Genel müdürü Kerim Dervişoğlu, özellikle yabancı şirketlerin Erdemir’e talip olduğu yönündeki haberlere ve söylemlere geçtiğimiz gün net bir şekilde yanıt verdi. Dervişoğlu değerlendirmesinde, “Erdemir zaten özel, borsada hisseleri özelleştirme idaresine bağlı”diyen Dervişoğlu, “Herkes kendi kendine gelin güvey olabilir. Bize gelen resmi talep yok”şeklinde konuştu.

ereglidtv.net

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !